5 סיבות להזמין מדביר מוסמך

הרבה פעמים אנחנו נתקלים בבעיה של מכרסמים או מזיקים שצריך לפתור.

עדיף לא לנסות לפתור לבד אלא להזמין מדביר מוסמך.

הנה חמשת הסיבות:

1.מדביר מוסמך הוא בעל רישיון הדברה של המשרד להגנת הסביבה. זה אומר שהוא עבר קורס ארוך ובחינות קשות לקבלת הרישיון ולכן הוא אדם מקצועי בתחום ההדברה ולא חאפר. הוא לא יעבור על החוק מהפחד של אובדן רישיון וגם סנקציות

2.מדביר עם רישיון ישתמש רק בחומרי הדברה תקניים לביצוע העבודה. הוא לא ישתמש למשל בחומרים אסורים שמתאימים למשל לחקלאות ומכילים רעלים כדי לחסוך כסף. הדבר חשוב מאוד כדי לשמור על הבריאות וגם על הסביבה.

3.מדביר מנוסה ומקצועי ייתן את הפתרון הנכון לכל בעיה. זה אומר שאם הוא מטפל למשל בקן צרעות הוא ידע איך להדביר אותו עם החומר הנכון ובשעה הנכון ולא ינסה לשרוף אותו, מה שעלול לגרום לצרעות לצאת ולעקוץ. במקרה של בעיית חולדות או עכברים הוא ידע איפה לפזר את המלכודות ובאיזה רעלים להשתמש בדיוק. כשהוא יגיע למקום הוא יזהה קודם כל מהו המזיק ולפי זה יטפל בו.

4.מדביר אמין עם רישיון יבוא לביקורת בסוגי הדברות מסוימים וייתן תעודת אחריות על העבודה לפי סוג ההדברה. אם יהיה צורך הוא יבוא לתיקונים במקרה שהבעיה לא נפתרה

5.מדביר טוב ייתן הסברים והדרכות לבעלי הנכס שמבוצעת בו הדברה על הדברים שצריך לבצע ע"מ שהבעיה לא תחזור. זה יכול להיות איטום פתחים, סילוק פסולת ועוד.

יש מקומות מסוימים כמו בתי קפה, מקומות שמאחסנים בהם מזון או מחסנים שמאחסנים בהם ציוד רגיש או יקר שכדאי להם לעשות הדברה מונעת פעם בתקופה. כדאי למנוע בעיות מראש כמו למשל חולדות שעלולות לעשות נזקים לציוד או לסחורה.

מדביר מוסמך

 

תמיד לבקש מהמדביר שבא תעודה של המשרד להגנת הסביבה ולראות שהיא בתוקף ומתאימה לסוג ההדברה.